Kurumsal

Biz bir aileyizAMETİS TEKNOLOJİ İLE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİNE FARKLI AÇIDAN BAKMANIZI SAĞLIYORUZ. YENİLİKÇİ VE YARATICI ÇÖZÜMLERİMİZ VE ULUSLARARASI GİRİŞİMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ.

Kurumsal Veri Yönetimi altyapınızı en yenilikçi ürün ve çözümlerle tasarlıyor, kendi sınıfında en güçlü, en performanslı ve en güvenilir markaları size getiriyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı ürün ve çözüm yelpazemiz ile entegre çözümler sunarken, 15 yılı aşkın veri yönetimi deneyimimiz ile ExaByte seviyelere ölçeklenebilecek alt yapı tasarımları üzerinde çalışıyoruz.

Çevik ve Profesyonel

25 yılı aşkın tecrübe

Ametis Teknoloji ile tanışın


Ametis Teknoloji Bilişim Danışmanlığı Hizmetlerimiz, stratejik, pazarlama, organizasyon, operasyonlar, teknoloji, dönüşüm, dijital, ileri analiz, birleşme, konsolidasyon, yedekleme, felaketten kurtarma ve tüm sektörler ve farklı coğrafyalardaki iş sürekliliği gibi müşterilerimizin en kritik meselelerine ve fırsatlarına odaklanmaktadır.

Kurulum

Kurulum Hizmetleri kapsamında çözümü doğru planlanmış bir projenin belki de en önemli aşaması işin en başında doğru kurulumdur diye düşünüyoruz.

Lojistik

Ametis Teknoloji, sahip olduğu bölgesel dağıtıcılık sorumluluğu ile bölge ülkelerindeki yerli ve yabancı iş ortaklarına lojistik hizmeti de sağlar.

Danışmanlık

Parçaların toplamını optimize etmekten çok çarpım etkisini kanıtlayarak, danışmanlık servisi vermekteyiz.

Sözleşmeli Destek

Artan uzmanlık çeşitliliği ve artan uzmanlık gereksinimi, kurumların belirli uzmanlık alanlarında kurum dışından destek almasını gerekli kılmaktadır.